دیشب رفتیم کنسرت محمد رضا شجریان تو تالار وزارت کشور .من البته کلا خیلی اهل شجریان نیستم و شاید آهنگ هایی که ازش دوست دارم به تعداد انگشت های دست نرسه اما خب چون رضا دوست داشت رفتیم .خدا عمرشون بده برنامه فقط با نیم ساعت تاخیر شروع شد و کلا برنامه در مقایسه با کنسرت شهرام ناظری که همین تابستون تو کاخ نیاوران و فضای باز با اون تعداد شرکت کننده سطح کیفی بالاتری داشت.مژگان شجریان هم در این کنسرت کنار پدرش ستار میزدو ساز صراحی ساز جدیدی که کار خود استاد شجریان هست (اگه اشتباه نکنم از خانواده ویولنه)هم در این کنسرت نواخته شد.

تقریبا آخر های کنسرت بود و نزدیک ساعت دوازده ، گروه شهناز مشغول نواختن بودن که شجریان در حالی که دستش و جلوی دهنش گرفته بود از سن خارج شد . دلیلش و که ما نفهمیدیم کسی هم ما رو لایق توضیح اضافی نمی دونست. اما با پایان آهنگ استاد مجددا وارد شد و یه آهنگ دیگه هم اجرا کرد و بعد برای ادای احترام و پایان کنسرت همگی بلند شدن که با درخواست مردم برای اجرای مرغ سحر دوباره همه سر جاشون برگشتن و مرغ سحر ناله سر کن و همراه هم خوانی مردم اجرا کردن.

/ 2 نظر / 7 بازدید
hossein

سلام دوست خوبم؟ وبلاگت خیلی قشنگه داری ولی واست ارزوی موفقیت میکنم و میدونم که موفق میشی دوست داروم از راه دور می بوسمت اگه از وب ماخوشت اومد رو تبلیغ های ما هم کلیک کن تا کمکی برای ما باشه

مامان و مانی

سلام خانمی... ما یه چند ماهی میشه که رفتیم... خوشحالم که دوباره اومدی پیشمون.. [چشمک][قلب]