دیروز اولین جلسه کلاس یوگام بود.باز من وقت اضافه گیر آوردم و کلاس بازیم شروع شد چشمکتاحالا یوگا نرفته بودم(مرسی از ندا جونم) واسه همین با کلی هیجان رفتم سرکلاس و واسه خودم یه شلوار گرمکن سرمه ای با نوار سبز و بلوز سبز برده بودم که تا اومدم بپوشم مربیم بهم تذکرداد که لباس یوگا به رنگ سفیده و گشاد و این قرتی بازی ها اینجا خبری نیستخجالت کلاس تقریبا یه ساعت و نیم بود و اون همه هیجان من بیخودی بود چون کلاس آرام تر و بی هیجان تر از اونی بود که فکر میکردم خوب شاید اگر غیر ازین بود عجیب بود چون کلاس آرامش و ریلکسیشنه . یا به زبونه ساده یه احوال پرسی با اعضای بدن. پنج دقیقه زوم میکنی روی انگشت پا بعد مچ پا ،زانو و ..... تا میرسی بالا و میبینی خوب شکر خدا همه چیز سره جاشه و سالمه و کلاس تموم میشه تا هفته بعد:)

بعد از کلاس هم اولین بارون پاییزی تهران بارید و کلی از گرد و غبار شهر و شست و شهر و درخت ها دیگه واقعا لباس پاییز پوشیدن :) دارم به این حرف مامانم کم کم ایمان میارم که همیشه بارندگی های تهران بعد از ۴ ام آبان شروع میشه .

/ 5 نظر / 7 بازدید
نیوشا

[گل][گل][گل][گل][گل][خداحافظ]

mahtab

where is the yoga class?

sara

pls write the address .thanks

Nazaki

سلام دوستان http://www.navayoga.com/ این آدرس وب سایت کلاس یوگاست.

age clasee yoga vaghei bashe kheili azash mitooni estefade koni .hata rooye organ haye dakheli badan mesle kabed,kolie,tiroyeed,........besiar soodmande.be sharti ke morabi khoobe yoga dashte bashi