من امروز گیر دادم به زمستاون پارسال و بارندگی ها و مدیریت :))اما اینم بگم دیگه آخریشه . قوله قول.

از زمستون که یه عالمه برف اومد و شهرداری مجبور شد تا کلی شن و نمک بپاشه تا خیابونها یخ نزنن و عبور و مرور راحت تر باشه کوچه دم خونه ما شد مثله جیگر زلیخا. نمی دونم واقعا چند تا چاله توش بود. فقط وقتی آدم می خواست رانندگی کنه هی مجبور بود ماشین و به چپ و راست ببره تا اقلا تو دست اندازهای کمتری بیفته اما این وقتی بود که آدم دست خودشه روزهایی که من با آژانس میرفتم یه هزار تومنی گرونتر کرایه اشون و با هام حساب میکردن و کلی هم غر غر میکردن که بیا اینم بالای شهره مثلا" اه اه اینجا رو شخم زدن مگه . خانم سگ دست ماشینم بشکنه من چیکار کنم. خانم تازه جلو بندی و عوض کرده بودم و .... خلاصه دیگه هفته پیش یه شب که داشتیم میرفتیم مهمونی و مجبور بودیم جعبه شیرینی و سفت تر بگیریم که تو  این دست اندازها شیرینی هامون خراب نشنه من زنگ زدم به 137 و اول مشکل و اعلام کردم و بعد هم آدرس دقیق و دادم و یه شماره فایلی هم آقای اپراتور به من داد جهت پیگیری. خلاصه اون شب گذشت و دو روز بعد یه خانمی به من زنگ زد و گفت مشکل شما به دست ما رسیده و تو برنامه کار شهرداری منطقه تون قرار گرفته . واقعا اگه بخوام انصاف داشته باشم دو روز بعد اسفالت خیابون ما درست شد. دیشب  با پیشنهاد رضا زنگ زدم به1888  و از رسیدگیشون تشکر کردم البته تلفن گویا بود و من دیگه تلفن و نشونی ندادم فقط گفتم تشکر میکنم از رسیدگیتون. امروز صبح دوباره یه خانمی زنگ زد به موبایلم و گفت ما پیام تشکرتون و در ارتباط با لکه گیری خ ... شینیدیم و این پیام و برای مسئولین منطقه اتون فرستادیم و قطع کرد. 

کار واقعاکار ساده ایه .تو دنیای امروز این وظیفه همه شرکت ها و ادارات خدماتی که اینجوری برخورد و رسیدگی کنن اما برای من تو کشور خودمون واقعا بی سابقه بود اونم یک سازمان دولتی.اینقدر خوش برخورد .انقدر کاری و پشت گوش ننداز.واقعا بعیده اما از مدیریت دکتر قالیباف بربیاد. دفعه پیش که نشد بهش رای بدم اما اگه این بار کاندید ریاست جمهوری بشه من خودم میشم اصلا ستاد انتخاباتیش.

حالا که پست سیاسی شد اینم بگم که امروز صبح داشتیم با رضا میومدیم سر کار سر پارک وی دکتر ولایتی و دیدیم. برام جالب بود که هنوز اسکورت داره. 

/ 2 نظر / 6 بازدید
ییلاق ذهن

انفاقا حول و حوش دو هفته پیش بود که منم همین کار رو کردم و زنگ زدم 137 و 24 ساعت بعد آسفالت کوچه ردیف شد کاش همه چیزای این مملکت اینجوری بود کاش

mona

hade agal ye moshkel felan hal shod